טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

Tixel החדרת חומרים

מערכת טיקסל מבוססת על טכנולוגיה של אבלציה תרמו-מכנית (TMA) העובדת על בסיס חום טבעי. הידית מחוממת עד 400 מעלות, בעזרת החום יוצרת תעלות בשכבה העליונה של העור ובכך מאפשרת החדרת חומרים לשכבות העמוקות של העור. התעלות האלה (לא נראות לעין) נשארות פתוחות במשך כ 6 שעות, דבר המאפשר להחדיר חומרים פעילים שונים ובכך לתת מענה למגוון בעיות עור.

טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים שמומחים בתחומם

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • תוצאות מצופות?

  בגלל שהמכשיר מאפשר שימוש במגוון רחב של פרוטוקולים, ישנן תוצאות למגוון בעיות עור: פיגמנטציה- טיפול בכתמי שמש וגיל ע”י המכשיר. ניתן גם לעשות פילינג קל ולהחדיר חומרי הבהרה לעומק העור . הטיפול קצר ללא כאב ומתבצע בכל עונות השנה. מלזמה-בעיה מאד קשה לטיפול, במיוחד אצל נשים בעלות עור כהה. טיפול טיקסל בשילוב עם הידרוקינון שמורחים על שטח העור לאחר הטיפול (התעלות הפתוחות מאפשרות החדרת החומר לשכבות עמוקות של הדרמיס) מסייעת בהעלמת כתמים. רענון העור להחזרת חיוניות וברק -בעזרת טיפול טיקסל בנוסף להתחדשות העור, אפשר להחדיר חומרים פעילים כגון :חומצה היאלורונית , ויטמינים , פפטידים לשכבות העמוקות של העור ללא שום צורך בהזרקה.
 • למי מיועד הטיפול?

  הטיפול מתאים לנשים וגברים שמפחדים ממחטים והזרקות , אך רוצים לשפר את איכות העור. נשים הסובלות ממלזמה, נשים וגברים שרוצים להוריד פיגמנטציה וכתמי שמש במיוחד בעלי עור כהה. טכנולוגית חום טבעית מאפשרת לבצע את הטיפולים גם בעונת הקיץ לכל סוגי העור, דבר שלא אפשרי בעזרת טכנולוגיות אחרות ומומלץ לבצע רק בעונת החורף.
 • איך הטיפול עובד?

  ידית שעליה נמצא טיפ מטיטניאום המכוסה בפינים זעירים המתחמם ל כ 400 מעלות ,יוצר תעלות זעירות שלא נראות לעין על שטח העור , תעלות אלה מאפשרות מצד אחד ייצור קולגן מוגבר ואלסטין (חלבונים המרכיבים את העור ) ומצד שני הם מאפשרים להחדיר חומרים פעילים לעומק העור. מרכיב החומרים המוחדרים בעזרת טיקסל תלוי במטרת הטיפול. אורך הטיפול קצר מאוד- עד כ 30 דקות. עוברים בעזרת הידית באזור הנבחר, מרגישים עקצוץ קל במשך הטיפול שעובר תוך מספר דקות. יש אדמומיות קלה שחולפת תוך כ חצי שעה לאחר טיפול. לנשים מומלץ לא להתאפר במשך כ 6 שעות בסיום הטיפול, אך אפשר לחזור מייד לשגרה. מומלץ על סדרת טיפולים בהתאם למטרת הטיפול , סוג העור ומרקם העור. סדרת הטיפולים משתנה, ההמלצה תינתן לפי תכנית הטיפול, בדר"כ בין 3 עד 10 טיפולים בהפרש של בין שבועיים לשלושה שבועות.
 • האם יש תופעות לוואי?

  מרגישים עקצוץ קל תוך כדי הטיפול, חולף תוך מספר דקות. בדרך כלל אין אדמומיות , או אדמומיות קלה שחולפת תוך כחצי שעה.

דוגמאות לפני ואחרי הטיפול

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »