טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

רדיאס

רדיאס הוא חומר מילוי על בסיס כדוריות מיקרוסקופיות של סידן (חומר שנמצא בגוף שלנו באופן טבעי).

בשל המבנה הכימי של החומר, מנגנון הפעולה שלו שונה מזה של חומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית מושכת נוזלים ונותנת נפח, RADIESSE גורם לייצור קולגן מסביב לכל כדור מיקרוסקופי של סידן ומשפר את איכות העור.

החומר מתאים ואידיאלי עבור פיסול קו הלסת, עיצוב ובניית הסנטר, מילוי קמטים שטחיים ועמוקים, מילוי של גב כף היד, קמטוטים בצוואר ועוד.

החומר מאושר עי משרד הבריאות ו FDA

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף זריזים עם נכונות לתת שירות מקצועי

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • תוצאות מצופות?

  תיקון ושיפור קו הלסת ,שיפור מראה העור בפנים ובצוואר עם אפקט של הרמת הפנים וחידוד תווי הפנים. התוצאה נשמרת עד כשנתיים
 • למי מיועד הטיפול?

  מתאים מאוד לגברים מכיוון שאופן ההזרקה אצלם שונה בניגוד לנשים. נשים עם קמטים שטחיים ועמוקים ,צעירות שרוצות להדגיש את קו הלסת או לבנות סנטר .
 • איך הטיפול עובד?

  החומר המוזרק בעזרת קנולה או מחט דקה . המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה כך שהטיפול לא כואב .מסביב לכל כדור מיקרוסקופי של סידן הגוף בונה רקמת קולגן. Radiesse נותן פחות נפח מחומצה היאלורונית ויותר מותח את הרקמות.
 • האם יש תופעות לוואי?

  רדיאס נחשב לחומר בטוח מאוד לאחר הטיפול תתכן אדמומיות קלה שחולפת אחרי כמה שעות , התוצאה נשמרת למשך זמן ארוך יותר לעומת חומצה היאלורונית.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »