טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

הסרת שיער בלייזר Light sheer

המכשיר להסרת שיער מבית לומיניס Lightsheer הנו אחד הלייזרים הטובים והמתקדמים הקיימים כיום בענף להסרת שיער בעולם. אחד מיתרונות המכשיר הוא שניתן לבצע את הטיפול בכל עונות השנה. התוצאות מתחילות להראות לעין כבר לאחר הטיפול השלישי, אך סדרת הטיפולים משתנה בהתאם לגוון העור וסוג השערה באזור המטופל/ת ולכן יש להגיע ליעוץ טרם הטיפול. הטיפול מתבצע אחת לחודש, ללא כאבים הודות למערכת קירור פנימית מיוחדת ובעלת פטנט של המכשיר.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המטפלות טיפולי XEO מבינים טוב את הבעיה עם מקצועיות

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • למי מיועד הטיפול?

  הטיפול מתאים לנשים וגברים בכל גוון עור (מכהה עד בהיר) וכל סוגי השערה (מבהירה עד כהה). הטיפול מתאים גם לשיער פלומתי עדין.
 • איך הטיפול עובד?

  קרן לייזר Diod בעלת אורך גל של 808 nm פוגעת אך ורק בזקיק השערה, הורס אותו ומונע צמיחה עתידית. אורך הפולס של הלייזר הנו 400 ס”מ וזה מאפשר לטפל בשיער הדק והעדין ביותר ואף לטפל בעור הכהה ביותר, שידוע כבעייתי יותר מכל סוגי העור. הטיפול הנו קצר מאוד – זמן הטיפול עד 20 דקות לאזור. הטיפול מיועד לאזורים גדולים בעזרת ידית בעלת קוטר רחב, כגון: רגליים, ידיים, בטן וגב. ואזורים קטנים ועדינים בעזרת ידית בקוטר קטן יותר, כמו: פנים, סנטר, צוואר ועוד. הטיפול הנו ללא כאבים כמעט, כך שאין צורך באלחוש.
 • תוצאות מצופות?

  תוצאות הטיפול הן בהתאם לבקשת המטופל/ת. יש לקוחות שאוהבים – עור חלק ונקי משיער ולעומתם יש לקוחות שרוצים רק לדלל את השיער ולא להוריד אותו לגמרי. שתי התוצאות מקובלות. ד”ר ברק ממליצה לשוב ולחזור על הטיפול לאחר 10 טיפולים, כיוון שהטיפול אינו לצמיתות.יש לבצע טיפול תחזוקה פעם בשנה.
 • האם יש תופעות לוואי?

  אין תופעות לוואי לטיפול. ד”ר ברק ממליצה לא לבצע את הטיפול על עור שזוף במיוחד.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »