טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

בוטולינום טוקסין Dysport

Dysport – בוטולינום טוקסין מסוג A הינו חלבון המופק מחיידק בתוספת חלבונים מקשרים שנמצאים בתוך החומר ,בוטולינום טוקסין זה גורם להרפיית השריר באזור ההזרקה. ההרפיה  של השריר מתרחשת רק באזור ההזרקה והיא נמשכת מספר חודשים, לאחר מכן השריר חוזר לקדמותו. האזורים הנפוצים ביותר לטיפול ב  Dysport הם בין הגבות,על המצח ובצידי העיניים והצוואר. אזורים אשר בהם בדרך כלל מופיעים קמטים וחריצים. דיספורט משפר את מראה הפנים  והצוואר ומונע היווצרות קמטי הבעה עמוקים ,הגורמים למראה מבוגר יותר.  Dysport הוא חומר בטוח הנמצא בשימוש יותר מעשרים שנה עם ניסיון של מיליוני הזרקות ברחבי העולם.

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף בעלי ניסיון עם מלא ידע מקצועי

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • תוצאות מצופות?

  הטיפול מחליק קמטי הבעה באזור הפנים: במצח, בין הגבות, באזור מסביב לעיניים גם באזור הצוואר. שינוי משמעותי נראה כבר לאחר מספר ימים אחדים מתום הטיפול. טיפול קבוע של פעמיים בשנה ע”י Dysport מפחית משמעותית את מספר הקמטים באזור המטופל ומונע היווצרות קמטים חדשים. ככל שהטיפול נעשה בידיים מיומנות, החומר המוזרק אינו נודד לאזורים אחרים, אלא מוגבל לאזור ההזרקה בלבד.
 • למי מיועד הטיפול?

  הטיפול מיועד לאנשים המעוניינים לשפר את המראה שלהם ולהעלים קמטים באזור הפנים והצוואר.
 • איך הטיפול עובד?

  פרוצדורת ההזרקה פשוטה, אך מחייבת ידע רב באנטומיה של שרירי הפנים והצוואר וניסיון בהזרקה בהתאם לשינויים אנטומיים המשתנים ממטופל למטופל. במהלך הטיפול משתמשים במחט זעירה ודקה ,כמויות קטנות של חומר מוזרקות לאזור המטופל. אפשר לחזור מייד לשגרה, מומלץ לא לעשות פעילות גופנית במשך כ 3 שעות לאחר הטיפול, לא להשתמש בסאונה ולא לשתות משקאות חריפים במשך כשעתיים לאחר הטיפול. את התוצאה הסופית ניתן לראות כשבועיים מיום ההזרקה, לפעמים יש צורך בתיקון קטן ותוספת של חומר.
 • תופעות לוואי?

  שימוש שגוי בבוטוקס עלול לגרום לסיבוכים כמו צניחת עפעף , תחושת כובד במצח, נפיחות מתחת לעיניים – התופעה אמנם זמנית, אך לא נעימה. מומלץ לבצע את הטיפול רק במרפאה של רופא עם ניסיון.

דוגמאות לפני ואחרי הטיפול

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »