טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

רפיון הפנים

תהליך רפיון הפנים מתחיל משקעים מתחת לעיניים, עיגולים שחורים. בגיל 25 כבר אפשר לראות סימן ראשון של הזדקנות באזור העיניים. כעבור מספר שנים שומן תת עור באזור הלחיים מתחיל לרדת כלפי מטה , הפנים מאבדות את הנפח, קו הלסת הופך ללא ברור וכבר לא רואים את הגבול בין פנים וצוואר. יש לציין שתהליך הזדקנות מתבטא גם ברפיון השריר ונסיגת עצמות.

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף בעלי ניסיון בתחום עם ניסיון רב

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  תהליך רפיון הפנים מתחיל בגיל מוקדם יחסית. העור מאבד את האלסטיות שלו, שומן תת עורי באזור הלחיים מתחיל לנדוד כלפי מטה , והפנים מתחילות לאבד את הנפח. כמו כן קו הלסת מאבד את החידוד שלו , וכבר לא רואים את הגבול הברור בין הפנים לצוואר. מתחיל דלדול שרירי הפנים ,עם נסיגת עצמות .כל התהליכים האלו המביא למראה פנים מרובע יותר . עם הופעת קמטים.
 • מה ההשפעה עלי?

  איבוד בנפח הפנים, שקעים מתחת לעיניים , קו לסת לא ברור ולא ומחודד.אין גבול ברור בין פנים וצוואר.
 • כיצד זה נגרם?

  שינויים בעצמות, רפיון שרירים , איבוד נפח , איבוד אלסטיות של העור גורמים למראה זקן יותר.
 • האם אפשר להימנע?

  הכוח של הגרביטציה, השפעה גנטית -אלו גורמים שאין לנו השפעה אליהם. אבל עם התקדמות של רפואה אסתטית מודרנית כן אפשר להאט את התהליך ולמנוע את ההתפתחות של הזדקנות מוקדמת ורפיון העור בפנים.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  אורח חיים בריא , תזונה נכונה, פעילות גופנית ללא עישון – אלו הגורמים שיכולים לעזור להיראות צעיר יותר. אך להרים את הפניום והצוואר, להסתיר את הקמטים וקמטוטים לבד בלתי אפשרי.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  התפיסה של היום :כמה שיותר מוקדם מתחילים לטפל- תוצאה המתקבלת תהיה טובה יותר. אפשר למנוע התפתחות של קמטים במצח למשל ע”י בוטוקס כבר מגיל 25 ולהנות ממצח חלק לאורך זמן. טיפולים בהזרקות של פילרים (חומצה היאלורונית ),וטיפולים במכשור רפואי מתקדם יכולים לעזור לבניה חדשה של קולגן ולחזק את הפנים , צוואר ,ולשמור על האלסטיות של העור

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »