טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

קמטים במצח

נתחיל בתמונה פשוטה - איך נראה קמט במצח:
בואו נסביר קצת מדוע נוצרים קמטים בפנים (אכן, מועד לפורענות).
האשם - השרירים שלנו, בני האדם, ככל בעלי החיים, מביעים רגשות - כעס, תקווה, אהבה - באמצעות מחוות הפנים, Facial cues.

זה מעניק לנו המון חדווה ורגש בחיים, מאפשר תקשורת בריאה בין בני האדם, ואפילו עם הכלב שלנו. אבל יש לזה מחיר, עם הגיל, שינויים ברקמות מחייבים הופעתם של קמטים.

טיפולי יופי ואסתטיקה החברות מקצועיים בתחום רפואת אסתטיקה עם מלא ידע בתחום שיודעים

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  קמטים הם קפלים בעור לרוב כתוצאה מהזדקנות. עם השנים העור נראה פחות מתוח ,קמטים במצח הם קמטי הבעה שנוצרים כתוצאה מכיווץ שרירים מופרז וממושך בזמן . האשם – השרירים שלנו, בני האדם מביעים רגשות : כעס, תקווה, אהבה – באמצעות הבעות הפנים. זה מעניק לנו המון חדווה ורגש בחיים, מאפשר תקשורת בריאה בין בני האדם. אבל יש לזה מחיר:עם הגיל, שינויים ברקמות גורמים להופעתם של קמטים. ישנה קבוצת אנשים שמפעילים את השרירים יותר מאנשים אחרים תוך כדי דיבור והבעת פנים ולכן נוצרים קמטים במצח ובין הגבות.
 • מה ההשפעה עלי?

  פנים שנראות כל הזמן כועסות או עצובות. אובדן המראה הצעיר.
 • כיצד זה נגרם?

  קמטי הבעה שנוצרים כתוצאה מכיווץ שרירים מופרז וממושך בזמן . בהתחלה הקמטים מופיעים רק כאשר בן אדם מכווץ את השרירים – אלו קמטים דינמיים. הם נעלמים כשהשריר נמצא במצב רפוי .עם הזמן הקמט הופך להיות סטטי כי הוא נהיה עמוק יותר ונראה לעין גם כאשר השריר נמצא במצב רפוי.
 • האם אפשר להימנע?

  ישנם אנשים שמשתמשים בשרירי הבעה באופן מופרז וזה בלתי נמנע. אנשים בארצות עם אקלים חם שנחשפים לשמש חזקה במשך כל השנה, סובלים יותר קמטים והזדקנות העור. במצח וסביב לעיניים . משקפי שמש כן יכולים לעזור למנוע היווצרות קמטים בין הגבות. כמו כן שימוש במקדם הגנה יכול להאט את הזדקנות העור.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  קיימים תכשירים קוסמטיים רבים ,כגון קרמים וסרומים כדי למנוע ולשפר את הופעת הקמטים ,אך הם לא יעילים במיוחד.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  בעבר היה נהוג להתחיל את הטיפול אחרי גיל ,40 אך כיום הדברים השתנו .מומלץ להתחיל טיפול מונע כמה שיותר מוקדם ובכך למנוע ולאחר את הופעת קמטים במצח. למשל טיפול פשוט בעזרת הזרקת בוטוקס לאזור המצח להרפות את השריר ולמנוע התפתחות הקמטים. טיפול במכשיר אולטרסאונד יכול לחזק את השריר באזור המצח. מילוי ע”י חומצה היאלורונית באזור המצח ממלא את החריצים העמוקים.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »