קמטים במצח

האם יש לי את זה?

קמטים הם קפלים בעור לרוב כתוצאה מהזדקנות. עם השנים העור נראה פחות מתוח ,קמטים במצח הם קמטי הבעה שנוצרים כתוצאה מכיווץ שרירים מופרז וממושך בזמן .

האשם – השרירים שלנו, בני האדם מביעים רגשות : כעס, תקווה, אהבה – באמצעות הבעות  הפנים. זה מעניק לנו המון חדווה ורגש בחיים, מאפשר תקשורת בריאה בין בני האדם. אבל יש לזה מחיר:עם הגיל, שינויים ברקמות גורמים להופעתם של קמטים.  ישנה קבוצת אנשים שמפעילים את השרירים יותר מאנשים אחרים תוך כדי דיבור והבעת פנים ולכן נוצרים קמטים במצח ובין הגבות.

רוצה לדעת עוד?

דיוור

מה ההשפעה עלי?

פנים שנראות כל הזמן כועסות או עצובות. אובדן המראה הצעיר.

כיצד זה נגרם?

קמטי הבעה שנוצרים כתוצאה מכיווץ שרירים מופרז וממושך בזמן . בהתחלה הקמטים מופיעים רק כאשר בן אדם מכווץ את השרירים – אלו קמטים דינמיים. הם נעלמים כשהשריר נמצא במצב רפוי .עם הזמן הקמט הופך להיות סטטי כי הוא נהיה עמוק יותר ונראה לעין גם כאשר השריר נמצא במצב רפוי.

האם אפשר להימנע?

ישנם אנשים שמשתמשים בשרירי הבעה באופן מופרז וזה בלתי נמנע. אנשים בארצות עם אקלים חם שנחשפים לשמש חזקה במשך כל השנה, סובלים יותר קמטים והזדקנות העור. במצח וסביב לעיניים . משקפי שמש כן יכולים לעזור למנוע היווצרות קמטים בין הגבות. כמו כן שימוש במקדם הגנה יכול להאט  את הזדקנות העור.

האם אפשר לטפל לבד?

קיימים תכשירים קוסמטיים רבים ,כגון קרמים וסרומים כדי למנוע ולשפר את הופעת הקמטים ,אך הם לא יעילים במיוחד.

מתי מומלץ להתחיל טיפול?

בעבר היה נהוג להתחיל את הטיפול אחרי גיל ,40 אך כיום הדברים השתנו .מומלץ להתחיל טיפול מונע כמה שיותר מוקדם ובכך למנוע ולאחר את הופעת קמטים במצח. למשל טיפול פשוט בעזרת הזרקת בוטוקס לאזור המצח להרפות את השריר ולמנוע התפתחות הקמטים. טיפול במכשיר אולטרסאונד יכול לחזק את השריר באזור המצח. מילוי ע”י חומצה היאלורונית באזור המצח ממלא את החריצים העמוקים.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר