טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

קמטים בין הגבות

קמטים בין הגבות מופיעים כתוצאה מהזדקנות העור ואיבוד האלסטיות.
הסימנים הראשונים מופיעים כבר בגיל 25- 30. מדובר בד"כ בקמטים דינמיים שמופיעים רק בזמן דיבור או חיוך, כשאנו מזיזים את השריר.
מאוחר יותר, אחרי גיל 30, מופיעים גם קמטים סטטיים, זאת אומרת שזה לא משנה אם אנו מזיזים את השריר או לא, החריץ נהיה עמוק וקבוע. יש לציין שקל יותר למנוע היווצרות החריץ העמוק מאשר לטפל בו.

הטיפול מתבצע עם חומרים כגון בוטוקס וחומרי מילוי לקמטים עבים. טיפול בחוטים וכמובן טיפולים כגון הרמת גבות.

בוטולינום טוקסין A- רעלן המופק מחיידק שנקרא Clostridium botulinum. צורות מסחריות משווקות תחת שמות המותג Botox, Dysport,Xeomin כל הקבוצה הזאת –  הם בוטולינום טוקסין מסוג A. השימוש ברעלן זה  מתבצעה בתחומים שונים ברפואה במינונים זעירים החלבון זה יכול להחליש את פעילות השרירים הסובלים מפעילות יתר לכן יכול לשמש לטיפול בעוויתות שרירים במקרה של שיתוק בגפיים לאחר שבץ, הזרקה למיתרי הקול במקרה של הפרעות קול ובליעה תסמונת השלפוחית הרגיזה, בנוסף בתחום האסתטיקה משמש לטיפול בקמטי הבעה קיימים (למשל, קמטי “מחשבה” במצח, קמטים בצידי העיניים ובין הגבות, ובצוואר) בכך שגורם להרפיית השרירים באזור המטופל. בנוסף בעזרת תרופה זו אפשר לטפל בבעית הזעת יתר. מדובר בטיפול שגרתי, קל ומהיר. עם זאת, חשוב שהטיפול יבוצע על-ידי מומחה שרכש מיומנות ויודע כיצד להתאים את טכניקת הטיפול למטופל הספציפי. שם “רעלן “למעשה הוא לא כל כך נכון. החומר יכול להיות רעיל אם משתמשים בו בכמות גדולה. כמובן שהכמות לצורך טיפולים אסתטיים היא מזערית ביותר ולא יכולה לגרום לנזק. סיכון לגוף קיים עם בטיפול אחד משתמשים עד 300 בקבוקי בוטולינום טוקסין.

טוקסין הבוטולינום פועל על ידי חסימה של הפרשת אצטילכולין מקצה העצב במעבר לשריר וכך גורם להרפיית השרירים האזור המטופל ולהרפיה של הקמטים.

הטיפול בטוקסין הבוטולינום מיועד לקמטים הנגרמים על ידי פעילות יתר של שרירים.
הוא משמש הן לטיפול בכפלי הבעה קיימים והן למניעת התפתחות שלהם.
טוקסין הבוטולינום משמש גם להרמת ועיצוב גבות.

ראו שאלות ותשובות למטה או צרו קשר ונשמח לעזור

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המטפלות טיפולי XEO יודעים להתמודד עם כל סוגי המטופלים

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  קמטים בין הגבות מופיעים כתוצאה מהזדקנות העור ואיבוד האלסטיות. הסימנים הראשונים מופיעים כבר בגיל 25- 30. אלו קמטים דינמיים שמופיעים רק בזמן דיבור או חיוך, כשאנו מזיזים את השריר. מאוחר יותר מופיעים גם קמטים סטטיים, זאת אומרת שזה לא משנה אם אנו מזיזים את השריר או לא, החריץ נהיה עמוק וקבוע. יש לציין שקל יותר למנוע היווצרות החריץ העמוק מאשר לטפל בו.
 • מה ההשפעה עלי?

  חריץ עמוק בין הגבות נותן מראה כועס או עצוב כל הזמן.
 • כיצד זה נגרם?

  שימוש בלתי נמנע בשרירים בין הגבות, הוא הגורם להיווצרות הקמטים העמוקים.
 • האם אפשר להימנע?

  התהליך הזה בלתי רצוי ואי אפשר למנוע אותו. ניתן לעכב אותו ולהסתיר אותו עם טיפולים אסטתיים מתאימים.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  אי אפשר לטפל לבד. כל תרגילי ההתעמלות לשרירי המצח שאפשר לראות באינטרנט לא עוזרים כל כך ברוב המקרים.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  מומלץ להתחיל עם הופעתם של הסימנים הראשונים. יותר קל לטפל בתחילת התהליך.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »