טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

נפילת וצניחת עפעף - צניחת עפעפיים

אם עד עכשיו הטיפול היחידי בצניחת עפעפיים היה טיפול כירורגי, בשנים האחרונות ישנו מגוון רחב של טיפולים בבעיה זו.

אחד הטיפולים המוצלחים ביותר-הוא טיפול באולטרסאונד. גל של אולטרסאונד מסוגל לחזק את השריר מסביב לארובות העיניים, באזור המצח, ובכך להרים את הגבות, לגרום לייצור של קולגן, שנותן מתיחה של העור והרמה (lifting).

דרוש רק טיפול אחד שנותן את התוצאה לשנתיים לפחות.

טיפול אחר בעזרת מכשיר Tixel שעובד על בסיס חום טבעי. החום מפעיל תהליכים בגוף ומאיצים בניית קולגן, חיזוק של העור, מתיחת העור למראה צעיר יותר. מומלץ לבצע עד כ 6 טיפולים בהפרש של חודש ימים בין טיפול וטיפול.

טיפולי צלוליטיס מומחים וחברים בארגונים בינלאומיים לרפואה אסתטית נותנים שירות מהיר ומקצועי מהקליניקות

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  צניחת עפעפיים- בעיה מאוד שכיחה בגיל 45-50, גם אצל גברים וגם אצל נשים.מתבטאת בעודף של העור באזור עפעף עליון ומקרים קשים- מפריעה לשדה הראיה.
 • מה ההשפעה עלי?

  מראה עייף ומבוגר יותר בחלק העליון של הפנים, קושי להתאפר בעפעף העליון . בשלב מתקדם- קושי בראיה. הבעיה היא אסתטית בהתחלה ,יכולה להיות גם בעיה בריאותית( הפרעה בשדי הראיה).
 • כיצד זה נגרם?

  דלדול של השרירים באזור המצח, ירידת גבות, רפיון של העור בעפעפיים- אלו גורמים לצניחת עפעפיים.גם שינוי במבנה של ארובות עיניים אחד מהגורמים.
 • האם אפשר להימנע?

  לצערנו אי אפשר למנוע את התהליך כזה חלק מתהליך ההזדקנות של הפנים.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  עד עכשיו הפתרון היחידי לטיפול בבעיה זו היה התערבות כירורגית. אך בזמן האחרון ישנם טיפולים בעזרת מכשור מתקדם.מדובר במכשיר על בסיס אולטרסאונד. בעזרת גל אולטרסאונד ערוך אפשר לחזק את השריר מסביב לעיניים , בעזרת גל קצר לחזק את העור ולגרום לייצור של קולגן.אולטרסאונד מספיק טיפול אחד למשך שנתיים. עוד מכשיר בשם Tixel בעזרת חום טבעי עוזר לבניית קולגן לחיזוק עפעפיים, מיצוק של העור והרמה. מדובר בסדרת טיפולים בת 6 כל חודש. יש לציין שכמה שיותר מוקדם מתחילים את הטיפולים , התוצאות תהיו טובות יותר לתווך זמן ארוך יותר.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »