טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

צלקות - צלקות

צלקות עלולות לגרום לסבל רב ותחושת נחיתות. מקור הצלקות בדרך כלל בתאונה, כוויה, פצעי בגרות או ניתוח קודם.
ישנם אזורים בגוף המועדים מראש לפתח צלקות בולטות ומכערות: אזור החזה (בפרט במרכז), אזור הגב העליון, אזור הכתפיים, הצוואר ותנוך האוזן. באזורים אלו העור הוא עבה, מופעל עליו מתח רב ולכן חתך עקב תאונה, או ניתוח פשוט להסרת שומה, עלולים לגרום להופעת צלקת אדומה, רחבה ולעיתים אף בולטת.
כל חתך הגורם לפגיעה בשכבת העור העמוקות (דרמיס) יהיה מלווה בצלקת. רוב הצלקות הן אדומות ובולטות לעין חודשיים עד שישה חודשים מהפציעה.
בהדרגה יהיה שיפור בצלקת, הצבע האדום יעבור וישתפר תוך כשנה לאחר הטיפול.
ניתוחים רבים כגון הסרת גידולי עור מהפנים גורמים לעיתים לצלקות מכוערות ואף הורסים את מבנה הפנים.
מומלץ היום לא לחכות הרבה זמן לאחר הניתוח וכאשר רואים שהצלקת שנוצרה בולטת מעל פני שטחי העור או בולטת בצורה בצורה כלשהיא, להתחיל טיפול. הטיפולים השונים לשיפור הצלקת ולשיפור תהליכי ההצטלקות ולמניעת צלקת מכוערת הינם גלי רדיו חדשניים
וטכנולוגיות לייזר שונות. הגישה לצלקות בעבר היתה לחכות הרבה זמן עד שהצלקת סיימה את תהליכי ההצטלקות. בגישה זו השיפור היה מינורי לעומת הגישה החדשה בה אנו מטפלים בצלקות כמעט מייד לאחר ההיווצרות.
אנו רואים צלקות בפנים לאחר ניתוח על שם מוז (Moh`s) להסרת גידולי עור ממאירים. לאחרונה טיפלנו בצלקות אלו כבר כחודש לאחר הניתוח עם תוצאות טובות.

טיפולי קוסמטיקה מרפאות המציעות טיפולים אסתטיים מבינים טוב את הבעיה עם ניסיון רב

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  צלקת היא סימן הנוצר כתוצאה מתהליך ביולוגי של ריפוי פצע בעור או בכל רקמת תאים אחרת. צלקות יכולות להופיעה בפנים , לדוגמא צלקות פוסט אקנה הנראות כמו שקעים על פני שטח העור שנותנות לו מראה לא אחיד הן בטקסטורה שלו והן בגוון העור. או צלקות בגוף לאחר ניתוח.
 • מה ההשפעה עלי?

  צלקות עלולות לגרום לסבל רב ותחושת נחיתות. ברוב המקרים אנשים פונים לעזרה בגלל בעיה אסתטית. מקור הצלקות יכולה להיות שונה:תאונה, כוויה, פצעי בגרות או ניתוח קודם.
 • כיצד זה נגרם?

  צלקות בעור נגרמות כאשר השכבה העמוקה של העור dermis נפגעת . מופעל תהליך טבעי של ריפוי רקמות והיווצרות רקמה חדשה ,השונה במראה לעומת הרקמה שלא נפגעה .דבר המוביל לשינוי בצבע העור .כל חתך הגורם לפגיעה בשכבת העור העמוקה (דרמיס) יהיה מלווה בצלקת. רוב הצלקות הן אדומות ובולטות לעין חודשיים עד שישה חודשים מהפציעה. בהדרגה יהיה שיפור בצלקת, הצבע האדום יעבור וישתפר תוך כשנה לאחר הפציעה .
 • האם אפשר להימנע?

  הגישה לצלקות בעבר הייתה לחכות הרבה זמן עד שהצלקת תסיים את תהליכי ההצטלקות. בגישה זו השיפור היה מינימלי לעומת הגישה החדשה בה אנו מטפלים בצלקות כמעט מיד לאחר ההיווצרות.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  ישנם קרמים שעוזרים לתהליך ההצטלקות ,אך לא תמיד מביאים לתוצאות הרצויות .פעמים רבות הטיפול מצריך התערבות ע”י מכשור רפואי ,כגון לייזרים ועוד לטשטוש הצלקת.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  לפני תחילת טיפול כדאי להתייעץ עם רופא שמאבחן את הצלקת ויכול לתת הנחיות ברורות לטיפול מתאים ותזמון של תחילת טיפול .

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »