טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

פילינג כימי עמוק

פילינג כימי עמוק מיועד לאנשים בגיל מתקדם, לצורך שיפור העור: קמטים וקמטוטים, איכות העור ואיכות המרקם שלו.

בטיפול פילינג כימי עמוק מורחים על העור תמיסה המבוססת על חומצות (בעיקר חומצה פנולית), הגורמת להרס העור עד שכבת הדרמיס הבינונית. בדרך כלל משתמשים בפנול או בתערובת המבוססת על פנול. הפעולה מתבצעת בדרך כלל בחדר ניתוח תחת הרדמה כללית שניתנת ע”י רופא מרדים.

במשך יממה לאחר הטיפול הפנים מכוסות בתחבושות. הקילוף מתחיל מהיום ה- 7 שלאחר הפעולה. יש צורך להישאר בבית במשך תקופת ההחלמה. האודם בפנים יכול להימשך 3-4 חודשים.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המתמחות בטיפולי צוואר ללא ניתוח אמינים עם מלא ידע

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

  • תוצאות מצופות?

    קילוף עמוק יכול לטפל בחוסר אחידות במרקם העור, כתמי שמש, נגעי עור טרום סרטניים (קרטוזות משמש), קמטים וקמטוטים ,בצניחת העור.
  • האם יש תופעות לוואי?

    בדרך כלל עושים טיפול זה באזור הפנים ולא בצוואר , וזה גורם להבדל משמעותי בצבע , רואים הבדל משמעותי בין פנים וצוואר. לצערנו ההבדל בצבע יכול להישאר במשך כל החיים. תופאת לוואי נוספת -זיהום במקום של קילוף, לכן אסור לקלף את העור ( הוא צריך להתקלף לבד). עם ההתקדמות הטכנולוגית כיום ישנן אפשרויות קלות יותר ועילות לטיפול בבעיות העור (כגון טיפול על ידי לייזר פרקציונלי), ללא זמן ההחלמה הקשה הסיכונים הכרוכים בטיפול ותופעות הלוואי. בשל כך פילינג כימי עמוק נעשה כיום רק לעתים רחוקות.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »