עודפי שומן בבטן או בגב

האם יש לי את זה?

כ-70 אחוז מהנשים סובלות הצטברויות שומן בבטן ומותניים. עם השנים יותר קשה לרדת במשקל בעזרת דיאטה כי חילוף החומרים נהיה יותר איטי. חלק גדול מהנשים אינן מרוצות ממבנה הגוף שלהן  . כ-90% מהנשים היו רוצות לשנות משהו במבנה הגוף.

רוצה לדעת עוד?

דיוור

מה ההשפעה עלי?

הצטברויות שומן במקומות אלא  גורם לרגשי נחיתות אצל הרבה גברים ונשים כאחד.

כיצד זה נגרם?

הצטברות השומן התת עורי אצל נשים מתרכז במקומות מסוימים בגוף כגון מותן, בטן, ירכיים פנימיות וחיצוניות, קו חזיה. בסיס לזה – כמות רצפטורים מרובים הנמצאים על תאי השומן הנמצאים תחת השפעת הורמונים נשיים לכן מקומות אלא בגוף מגיבים פחות לדיאטה וספורט במיוחד עם השנים .

האם אפשר להימנע?

לצערנו רוב שיטות ההרזיה הקיימות ואימון גופני לא יעילים בבעיה זו .וגם אם יורדים במשקל הכולל המצבורים במרכז ובצידי הבטן נשארים.

האם אפשר לטפל לבד?

הצטברות שומן במקומות אלו לא מגיב כל כך לדיאטה ופעילות גופנית לכן קשה לטפל בבעיה הזאת לבד .

מתי מומלץ להתחיל טיפול?

אנו יודעים כשליש מהנשים היו רוצות לבצע פעולה לעיצוב וחיטוב מבנה הגוף כאשר כמעט כולן מעוניינות בטיפולים שאינן פולשניים.  עד לאחרונה טיפולים לא פולשניים לבעיה זו לא היו קיימים והטיפול העיקרי שניתן היה לעשות הוא  שאיבת שומן -טיפול כירורגי. כיום ברשותינו קיימים  מספר טיפולים מאוד יעילים לעיצוב וחיטוב מבנה הגוף באופן לא פולשני. כמו לדוגמא הצרת היקפים בטכנולוגיית קור או אולטרסאונד ממוקד או RF ,טיפולים מבוססים על בסיס טכנולוגיית גלי רדיו ועוד.

בין הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ישנם טיפולים מבוססי טכנולוגיות אולטראסאונד ,  טכנולוגית קור וגם טיפולים מבוססי טכנולוגיות גלי רדיו.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר