טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

סקין בוסטר

חומצה היאלורונית להענקת לחות לעור- SKINBOOSTER מחברת RESTYLANE.

SKINBOOSTER הנו מזרק המבוסס על חלקיקים קטנטנים של חומצה היאלורונית שמאפשרים למשוך נוזלים ולהעניק לחות לעור במקום המטופל. בנוסף, החומר גורם לייצור של קולגן ללא מתן נפח במקום המטופל.

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לרפואה אסתטית בעלי הבחנה מקצועית עם הנכונות לעזור שיודעים לטפל

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • תוצאות מצופות?

  הטיפול נותן לעור מראה צעיר ורענן המועשר בלחות וזוהר שלא נראו קודם.
 • למי מיועד הטיפול?

  הטיפול מתאים לגברים ונשים שרוצים לשפר את איכות העור במיוחד בחלק התחתון של הפנים כגון: מסביב לשפתיים, במקומות שיש הרבה קימטוטים בשטח העור. הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מצלקות פוסט אקנה ולכל אחד שרוצה לרענן את הפנים ללא מתן נפח.
 • איך הטיפול עובד?

  בטיפול מוזרקות כמויות קטנות של חומצה היאלורונית לתוך העור באמצעות מחט זעירה ודקה או באמצעות קנולה .הטיפול אינו כואב מכיוון שהמזרק מכיל בתוכו חומר אלחוש. במזרק ישנה חומצה היאלורונית הפועלת לשמירה על הלחות בעור וכך נותנת מראה עור בריא יותר. כמו כן, גורמת לייצוק קולגן מוגבר על ידי הפעלה של תאים פיברובלסטים בעור. רקמת העור החדשה בריאה יותר ומלאה בלחות וזוהר. טיפול זה עובד גם למניעת הזדקנות העור. לקבלת תוצאות טובות יש צורך בסדרה של 3 טיפולים במרווח של שבועיים.
 • האם יש תופעות לוואי?

  תתכן נפיחות קלה שחולפת לאחר מספר דקות.

דוגמאות לפני ואחרי הטיפול

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »