טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

סטילג'

חומר הזרקה המבוסס על חומצה היאלורונית מבית STYLAGE של חברת VIVACY, חברה צרפתית הקיימת יותר מ 15 שנים בשוק האסתטיקה. מגוון חומרים על בסיס חומצה היאלורונית ומניטול- חומר אנטי אוקסידנט (שעובד נגד תהליכי חמצון). שילוב ייחודי זה מתמזג עם רקמות הגוף על מנת לתת תוצאה מהירה, טבעית וללא תופעות לוואי . ישנו מגוון רחב של חומרים עם סמיכות  שונה, גודל החלקיקים שונה ומותאם לאזורים שונים בפנים.

טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים חכמים עם

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • תוצאות מצופות?

  שיפור מראה הפנים, העלמת קמטים וקמטוטים. הצערת המראה ועור זוהר. התוצאה נראית לעין מיד בסיום הטיפול ונמשכת לאורך זמן. יש לציין שחומצה היאלורונית מתפזרת באזור ההזרקה ותהליך זה אורך כחודש וחצי – אז רואים את התוצאה הסופית.
 • למי מיועד הטיפול?

  נשים וגברים כאחד, שיפור מרקם העור והעשרתו בלחות וקולגן, העלמת קמטים וקמטוטים, שחזור נפח בפנים והצערת הפנים.
 • איך הטיפול עובד?

  הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל. המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה ולכן לא מורגש כלל כאב. ההזרקה מתבצעת ע״י הרופאה לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לצורך המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם על ידי הרופאה בהתאם למקום המוזרק.
 • האם יש תופעות לוואי?

  תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר או שטף דם קטן שעובר תוך מספר ימים, תלוי באזור המטופל ושימוש במחט או קנולה (שימוש בקנולה מפחית סיכוי של שטף דם).

דוגמאות לפני ואחרי הטיפול

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »