טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

נשירת שיער

נשירת שיער היא בעיה אסתטית ובמקרים רבים גם רפואית בה כמות השערות הנושרות מקרקפת הראש באופן טבעי היא גבוהה מהרגיל.

תופעה זו מביאה לרגשי מבוכה ותסכול אצל אנשים רבים. יש לציין שנשירת שיער עד כ 100 שערות ביום היא דבר פיזיולוגי. כמות השיער  בראש בגיל ההתבגרות עומדת על כ 100,000 שערות, במצב נורמלי. מעגל חיי השערה מתחלקים ל- 3 שלבים: שלב גדילה anagen, שלב המעבר בו השערה עוד חיה אך אינה נושרת ואינה גדלה catagen והשלב שבו השערה נושרת כי היא סיימה את מעגל חייה Telogen. חשוב להבין שלא כל השערות נמצאות באותו שלב של המעגל, אלא בשלבים שונים.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המתמחות בהמסת שומן חשוב להם לספק שירות איכותי עם

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • מה ההשפעה עלי?

  ירידה בכמות השיער על הראש, יכולה להיות מוגבלת רק לאזור מסויים (הגדלת המפרצים או מרכז הקרקפת) או דילול כללי בכל הראש של כמות השיער. ניתן לקבוע את שלב הנשירה וחומרת המצב ע"י שימוש בסולם hamilton norwood אצל גברים ו ludwig אצל נשים.
 • כיצד זה נגרם?

  הסיבות לנשירת שיער יכולות להיות מרבות,אך הן שונות אצל גברים ונשים. סוגי נשירת שיער משתנות מאופי הבעיה. 1-חוסר איזון בדיאטה וחוסר ויטמינים ipovitaminosis ,חוסר בברזל ובאבץ 2-נשירה הנגרמת כתוצאה מנטילת תרופות מסויימות. 3-נשירה דלקתית כתוצאה מזיהום פטרייתי micosi בקרקפת הראש 4-נשירה כתוצאה מטראומה או הצטלקות עור הקרקפת 5-נשירה לאחר טיפול רדיותרפי או כימותרפי 6-הסיבה הכי נפוצה לנשירת שיער היא שינויים הורמונליים , נשירת אנדרוגנית 50% מהאוכלוסיה לאחר גיל 50 סובלים מהבעיה הן בקרב נשים והן בקרב גברים. חשוב לציין שזו תופעה שבחלקה נובעת מסיבה תורשתית מכוון שלאנשים אלה יש כמות יותר גבוהה של רצפטורים לאנזים 5 אלפא רדוקטאז הנמצאים בשורש השערה. אנזים זה אחראי על פירוק הורמון ה testesteron לקטבולית בשם deidrotestosterone שהשפעה שלו גורמת לאטרופיה של זקיק השערה ,השערה נהיית דקה יותר ויש הפסקה של צמיחת השערה. -אפשר לקטלג את שלב הנשירה ע”י סולם hamilton norwood אצל גברים ו ludwig בנשים רגישות בגלל רצפטורים ל deidrotestesteron שהוא קטבולית של testesteron הורמטן גברי שנמצא גם אצל נשים , לכן נשירה מסוג זה בדרך כלל מופיעה אצל נשים בגיל המעבר menopausa. תחת השפעה של deidrotestosterone יש אתרופיה של זקיק השערה, השערה נהיית דקה יותר ואף להפסקת צמיחת השערה.
 • האם אפשר להימנע?

  במקרים רבים כאשר מדובר בנשירת שיער בגלל חוסר איזון בדיאטה וחוסר ויטמינים, אפשר למנוע בעיה זו ע"י נטילת ויטמינים דרך הפה ושינוי בהרגלי אכילה ואורח חיים נכון. אך בכל שאר המקרים לא ניתן להימנע.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  מומלץ להתחיל את הטיפול כמה שיותר מוקדם, כי בשלבים הראשונים של הבעיה ניתן לטפל ולהשיג תוצאות משביעות רצון ולבלום את המהירות של התפתחות הבעיה של נשירת השיער.

דוגמאות לפני ואחרי הטיפול

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »