טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

נקבוביות פתוחות בפנים ובגוף - נקבוביות פעורות

נקבוביות הן פתחים זעירים בעור המתפקדים כצינוריות הפרשה. כל נקבובית היא פתח לבלוטת חלב (מבטאים כמו את המילה כלב) ולבלוטת זיעה, המפרישות דרכה החוצה את החלב (שומן) ואת הזיעה. הפרשת הזיעה מסייעת לכליות להפריש חומרים פעילים ומצננת את פנים הגוף, כדרך לווסת את חומו. כמו כן, מכל נקבובית יוצא זקיק שערה.
בדר"כ עור שומני מתאפיין בעודף הפרשת חלב, הגורם לנקבוביות להיראות פעורות ולעיתים עם שארית חלב בתוכן.
בעור מעורב, שחלקו רגיל וחלקו שמנוני,השמנוניות המוגברת מצטמצמת לאזור מצח, אף וסנטר - העשיר בבלוטות חלב.
טיפולים אפשריים הינם חומצה היאלרונית או טיפולים בגלי רדיו. לאחרונה ראינו שטיפולים אלו עוזרים מאוד לשיפור מראה הנקבוביות.

 

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות המתמחות בהשבה של מראה צעיר ורענן מומחים עם מקצועיות ומיומנות

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  במקרים של נקבוביות פתוחות אנו רואים נקודות שחורות על פני הפנים בעיקר באזור האף ולצידו, מצח וסנטר. העור באזור זה מבריק ושומני.
 • מה ההשפעה עלי?

  הכל תלוי בסוג העור שלך. בעלת עור שמנוני סובלים מנקבוביות פתוחות על כל שטח העור בפנים, בעלי עור נורמלי עד יבש סובלים מתופעה רק באזור ה”T”.
 • כיצד זה נגרם?

  נקבוביות הן פתחים זעירים בעור המתפקדים כצינוריות הפרשה. כל נקבובית היא פתח לבלוטת חלב ובלוטת הזיעה, נקבוביות אלא מפרישות החוצה את החלב (שומן) ואת הזיעה. הפרשת הזיעה עוזרת לווסת את חום הגוף. כמו כן, מכל נקבובית יוצא זקיק שערה. בעלי עור שומני מאופיין ע”י עודף הפרשת חלב (שומן), גורם לנקבוביות להיראות פעורות ולעיתים עם שארית חלב בתוכן. בעור מעורב, שחלקו רגיל וחלקו שמנוני, אזור שמנוני בפנים נמצא באזור ה”T” – מצח, אף וסנטר – עשיר בבלוטות חלב.
 • האם אפשר להימנע?

  הכל תלוי בסוג העור. אי אפשר להימנע מזה.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  טיפולים קוסמטיים ע”י קוסמטיקאית מוסמכת יכולים לעזור להחזיק את העור במצב טוב, לנקות אותו, לתת לחות וזוהר.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  מתחילים את הטיפול המומלץ כמה שיותר מוקדם, כבר בגיל ההתבגרות. קודם כל ניקוי עמוק של הפנים ע”י קוסמטיקאית מוסמכת. בהמשך מומלץ על טיפולים Smuzlift – פילינג מכני, או טיפולי בעזרת מכשיר Oxygeneo שחוץ מניקוי ומתן לחות לעור עוזר לסגירת הנקבוביות ומווסת את הפרשת השומן בעור.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »