טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

מרקם עור מחוספס

עם הגיל, אנו רואים גם שינויים במרקם העור - העור נעשה מחוספס יותר עם שטח לא אחיד ופחות חלק.. הצבע שלו לעיתים נעשה צהבהב ונראה חסר חיוניות. בעיות אלו נובעות מחסר אחידות של השכבה העליונה של האפידרמיס - שכבת הקרנית.
בכדי שהעור יהיה  אחיד יותר וחלק יותר ניתן לטפל בפילינגים לקילופי עור, בגלי רדיו ובלייזרים שונים וכן תכשירים קוסמטיים מסוימים.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות טיפולים אסתטיים מקצועיים בתחום רפואת אסתטיקה עם הנכונות לעזור שיודעים

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  עם הגיל אנו רואים שינויים במרקם העור.העור נראה חיוור יותר מעבד את הזוהר ,לא חלק בטקסטורה שלו ולא אחיד בגוון .
 • מה ההשפעה עלי?

  עור נראה פחות לח, פחות זוהר עם נקבוביות פתוחות, בגלל שינוים הורמונליים מופעים פצעי אקנה ( אקנה בגיל המעבר). זו בעיה אסתטית קשה המשפיעה על ביטחון עצמי.
 • כיצד זה נגרם?

  בגלל שינויים הורמונליים המתבטאים עם השנים העור שלנו מייצר פחות קולגן .אנו מרגישים חוסר בלחות .תאי העור לא מתחדשים כמו פעם.
 • האם אפשר להימנע?

  כל אחד שמשתמש במקדם הגנה באופן קבוע יכול למזער את הנזק מקרינת שמש. מומלץ להשתמש בקרמים שנותנים לחות לעור. אבל ההשפעה של שינוים הורמונליים בלתי נמנעת.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  תכשירים קוסמטיים שנותנים לחות לעור, פילינגים קלים שאפשר לעשות בבית או טיפול קוסמטי מקצועי יכולים לעזור בתחילת השינוים בעור.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  בתחום של רפואה אסתטית מודרנית אם להתחיל את הטיפול בתחילת תהליך ההזדקנות, ומדי פעם לבצע סדרת טיפולים. אפשר להאט את תהליך הזדקנות העור. כמה שמוקדם מתחילים טיפולים על בסיס מכשור מודרני ,כגון – לייזרים, גלי רדיו או אולטרסאונד, הזרקה של מזותרפיה, הזרקות של חומצה היאלורונית, אפשר להנות מעור בריא וחלק לתווך זמן ארוך. כדי שהעור יהיה אחיד יותר וחלק יותר ניתן לטפל בקילופי עור, בגלי רדיו ובלייזרים שונים וכן תכשירים קוסמטיים מסוימים.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »