טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

כתמי שמש בידיים

פיגמנט מלנין נמצא עמוק בתוך הדרמיס והוא זה שנותן צבע לעור שלנו. לפעמים פיזור של חומר המלנין יכול להיות בלתי אחיד וזה גורם להצטברות שלו והופעת כתמי פיגמנטציה.
לפעמים ישנו חוסר פיגמנט מלנין וזה גורם לכתמים לבנים יותר , הסיבה לזה- שיזוף לאחר גיל 40-45.
הצטברויות קטנות של מלנין גורמים לנמשים, יכולה להיות בשני המינים , לבעלי עור בהיר ולבעלי נטיה גנטית.
כתמי שמש וגיל, מתחילים במקומות שהיו חשופים לשמש במשך שנים. בדרך כלל מופעים אחרי גיל 40-45, יותר לבעלי עור בהיר.

לאחר הורדת פיגמנטציה - אפשר לעשות 3 טיפולי על בסיס מכשיר IPL
מומלץ מאוד פעם בשנה לבצע טיפול מונע בסוף קיץ.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המתמחות בטיפולי צוואר ללא ניתוח יודעים להתמודד עם כל סוגי

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  ידיים וצוואר הם הכרטיס ביקור שלנו. לפי מראה כף היד אפשר לדעת בדיוק מה הגיל של אותו בן אדם. עור באזור הידיים דק ויבש יותר, בגלל חשיפה ממושכת לשמש מופעים בגיל מוקדם כתמי שמש וגיל.
 • מה ההשפעה עלי?

  הידיים ביחד עם צוואר הם האיברים שמסגירים את הגיל האמיתי שלנו במיוחד אצל נשים. הופעת כתמים חומים על כף היד נותן מראה מבוגר ולא אחיד של גוון העור בכף היד. בעיה זו היא אסתטית בלבד.
 • כיצד זה נגרם?

  חשיפה לשמש, אי שימוש במקדם הגנה , בקרמים שנותנים לחות, שימוש בכפפות בזמן ניקוי כלים או נקיון בבית – אלו הם הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור בידיים והופעת כתמים על גב היד.
 • האם אפשר להימנע?

  במקרה של הזדקנות ידיים מוקדמת והופעת כתמי שמש כן אפשר להאט את התהליך ע”י שימוש במקדם הגנה, קרמים עם לחות לעור – אלו דברים פשוטים שיכולים לעזור. רק צריכים לחשוב על זה ולא לשכוח לטפל בידיים יום-יום.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  אי אפשר לטפל לבד ,קרמים קוסמטים יכולים לעזור בשמירת לחות בעור הידיים אך לא מונעים את תהליך הופעת הכתמים, קרם הגנה- מגן נגד הופעת כתמים .דברים פשוטים לטיפול יום -יומי.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  כדאי להתחיל את הטיפול כמה שיותר מוקדם, עם הופעת הסימנים הראשונים לעיין, כך יהיה קל יותר לשמר את התוצאה לאורך זמן. הטיפול בכתמי שמש מתבצע בעזרת מכשור רפואי על בסיס IPL- Intense Pulsed Light

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »