טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

טיפול שפתיים עם Restylane Kiss

הדגשת גבול שתוחם את השפתיים, עיבוי ועיצוב שפתיים בעזרת הזרקה של חומצה היאלורונית. העשרת השפתיים בלחות. כל זה ניתן לעשות ע”י RESTYLANE KISS - חומצה היאלורונית מבית Galderma, מיוחדת להזרקה בשפתיים.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המתמחות בהמסת שומן שמומחים בתחומם עם כלי המקצוע שיודעים

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • תוצאות מצופות?

  השפתיים שתמיד חלמת עליהם, טבעיות ותחומות יותר, מועשרות בלחות.
 • למי מיועד הטיפול?

  הטיפול מתאים בעצם לכל הגילאים. נשים או גברים צעירים יותר בדרך כלל רוצים לתת קצת יותר נפח בשפתיים למראה חושני יותר, לעומת זאת נשים מבוגרות יותר לא רוצות נפח בשפתיים, אבל אפשר לשפר את המסגרת תחימה של השפה ובנוסף גם להיפטר בחריצים הקטנים שנוצרים עם השנים מעל השפה העליונה במיוחד אצל אנשים מעשנים.
 • איך הטיפול עובד?

  הטיפול מתבצע בעזרת הזרקה של חומצה היאלורונית מבית רסטילן , חומצה מיוחדת לשפתיים, שלא נותנת נפח יתר, תוצאה טבעית ונשמרת לאורך זמן. הפעולה לא נעימה מכיוון שאזור השפתיים הוא רגיש מאוד אך אפשר להשתמש בחומר הרדמה מקומי שמורחים באזור לפני הטיפול, בנוסף המזרק מעורבב עם חומר הרדמה (לידוקאין) ,שהופך את הטיפול לפחות כואב.
 • האם יש תופעות לוואי?

  תיתכן בצקת באזור השפתיים ,עוברת תוך מספר שעות או יומיים. יכול להיווצר סימן כחול בגלל הדקירה אך הוא עובר תוך מספר ימים.

דוגמאות לפני ואחרי הטיפול

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »