טיפול בקו הלסת לא ישיר

מטרת הטיפול באזור קו הלסת לבנות אותו סימטרי ופרופורצינאלי לפנים. ניתן ליישר אותו, להוריד בליטות (בולדוגים), לעודד זווית של קו הלסת ולבנות אותו ברור יותר.

עם הזמן בשל נסיגת העצמות באזור של הלסת התחתונה, הסנטר מתקצר ומאבד מנפחו. פעולה פשוטה של הזרקת חומצה היאלורונית באזור הסנטר נותנת לו נפח אשר מדגיש את קו הלסת.

רוצה לדעת עוד?

דיוור

תוצאות מצופות?

 קו לסת ברור ומודגש , תואם יותר לפנים ופרופורציונלי. 

בניית קו הלסת נותנת מסגרת לפנים אשר מבדילה בין הפנים לצוואר.

למי מיועד הטיפול?

לכל אחד- גם לגברים וגם לנשים. ההבדלים בין הטיפולים לגבר ואשה שונים בזווית של הלסת התחתונה וגם צורת בסנטר. לכן חשוב מאד לבחור רופא/ה עם ידע באנטומית הפנים. בדרך כלל מתחילים טיפול מילוי בקו הלסת עם תחילת סימנים ראשונים של נפילה בפנים.

איך הטיפול עובד?

ישנו מספר סוגי טיפול באזור של קו הלסת.

  • הזרקה של בוטולינום טוקסין באזור הסנטר יכולה ‘לשחרר’ את השריר בסנטר לשפר מראה של “עור תפוז” באזור הסנטר. הזרקות של בוטוקס  בשם “Nefertiti Line” עוזרות ליישר את הקו הלסת ולמנוע התכווצות של שריר הצוואר- Platysma.
  • בניית סנטר וקו הלסת בעזרת חומצה היאלורונית או חומר מילוי על בסיס סידן – Radiesse מדגישים את הקו הסנטר וממלאים נפח למקומות המדולדלים, כמו כן, מדגישים את הסנטר. הזרקה באזור הסנטר וקו הלסת בדרך כלל מתבצעת בעזרת קנולה שעושה את הפרוצדורה מהירה, קלה וללא סימני שטף דם ולא כאב.

האם יש תופעות לוואי?

הזרקה באזור הסנטר בעזרת קנולה מונעת את תופעות הלוואי . במקרים נדירים יכול להיות שטף דם קטן שעובר תוך מספר ימים.

נגן וידאו
לפני
אחרי

מקצועיות
רפואית

טכנולוגיות
חדישות

20 שנות
ניסיון

מוצרים
איכותיים

צרו קשר