טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

העלמת נימים ברגליים - טיפול בנימים בפנים

מכשיר לייזר XEO מארצות הברית- זו בעצם פלטפורמה עם מספר ידיות לבעיות עור שונות.

טיפול בנימים וורידים מבוסס על טכנולוגית לייזר - החום הגבוה מאפשר סגירת דופן של כלי דם קטנים והעלמות הורידים הקטנים תוך כדי הפעולה.

בזמן הטיפול מרגישים עקצוץ קל. מומלץ על סדרת טיפולים של 3 טיפולים במרווח של כחודש וחצי - חודשיים. לא נדרש זמן החלמה.

שיפור נראה לעין כבר אחרי טיפול ראשון. Xeo - מכשיר היחיד שסוגר לא רק את הנימים, גם וורידים קטנים. אפשרי לבצע את הפעולה גם ברגליים וגם בפנים.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המתמחות במיצוק עור הפנים בעלי ניסיון עם מלא ידע

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  40% מהנשים ו 20% מהגברים בישראל סובלים מהרחבת נימים וורידים באזור הפנים והגפיים התחתונות. הבעיה נובעת מסתימה או לחץ יתר על דופן כלי הדם הקטנים או שסתום בכלי הדם שנמצא בין הוורידים העמוקים לוורידים השטחיים שלא עובד נכון. כל אלו גורמים להרחבה של כלי דם קטנים יותר על פני שטח העור הנראים לעין.
 • מה ההשפעה עלי?

  בתחילה רואים הרחבה של הנימים וזו בעיה אסתטית שנקראת Spider Vein המתבטאת בנימים בצבע כחול -אדום. בהמשך, אם לא מטפלים בבעיה היא יכולה להחמיר ולהתבטא בתחושת כבדות בגפיים, התכווצויות שרירים ונפיחות ברגליים, כאב לאחר עמידה ממושכת ועוד.
 • כיצד זה נגרם?

  הבעיה נוצרת בשל איבוד אלסטיות של דפנות הוורידים ולחץ הידרוסטטי גבוה בוורידים בעת עמידה והליכה ממושכת. סתימה או לחץ על כלי הדם העמוקים, קורה לעיתים בזמן הריון או עמידה ממושכת על הרגליים.
 • האם אפשר להימנע?

  ספורט, דיאטה נכונה ועיסוי לרגליים יכולים לעזור למנוע את התפתחות הבעיה. אנשים שהמקצוע שלהם קשור לעמידה ממושכת על הרגליים צריכים לנוע יותר על מנת להפעיל את המשאבה הטבעית של השרירים שתפקידה להזרים את הדם בוורידים לכיוון הלב .
 • האם אפשר לטפל לבד?

  בלתי אפשרי לטפל לבד בבעיה שכבר קיימת.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  מומלץ להתחיל את הטיפול עם הסימנים הראשונים של הרחבת הנימים או הוורידים. טיפול מבוסס על בסיס לייזר בחום גבוה מסוגל לסגור את הדופן של כלי הד כך שהדם לא ייכנס לשם וא יראו את הצבע סגלגל או כחול.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »