טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

המסת שומן בטכנולוגיית קור במכשיר קולטק

בשנים האחרונות יש מגוון שיטות לעיצוב הגוף והמסת שומן בצורה לא פולשנית. מכשיר ה- COOLTECH מאפשר ירידה בשכבת השומן התת עורי באזורים כגון: קו החזיה, מותניים, בטן, ירך פנימית וחיצונית, זרועות, סנטר כפול ועוד.

קירור של רקמת השומן מוביל לתהליכים מבוקרים של פירוק תאי שומן אשר מוצאים את דרכם אל מחוץ לגוף בעזרת מערכת הלימפה בתהליך טבעי.

** הקור אינו פוגע באיברים הפנימיים, אך ורק ברקמת השומן.

לקריאה נוספת על עוד סוגים של טיפולי המסת שומן

טיפולי קוסמטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים נותנים שירות מהיר

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • תוצאות מצופות?

  הורדת היקפים עד 6 ס”מ על ידי תהליך פירוק שומן וסילוקו מהגוף החוצה. התוצאה נראית לעין לאחר 6-10 שבועות. לא נוצר רפיון של העור לאחר הטיפול.
 • למי מיועד הטיפול?

  לאנשים ללא מחלות רקע מורכבות. אנשים בעלי הרגלי תזונה נכונים אשר מסוגלים לשמור על משקל יציב כחצי שנה מתחילת הטיפול. אנשים עם BMI נמוך מ 30 (מדד מסת הגוף, מדד שנותן את היחס בין משקל הגוף לגובה). אנשים עם רקמת שומן אשר אינה נעלמת ע”י תזונה וספורט. הטיפול מיועד לשומן תת עורי בלבד. שומן שנמצא מסביב לאיברים הפנימיים לא ניתן להוריד ע”י מכשור.
 • איך הטיפול עובד?

  למכשיר קולטק מספר ידיות של בצורות וגדלים שונים, המתאימות לאזור הטיפול המבוקש. אזור הטיפול נשאב ע”י ואקום קל לתוך הידית כך שרק רקמות שנמצאות בתוך הידית מתקררות ולא האיברים הפנימיים. האזור מקורר עד לטמפרטורה של 11- מעלות במשך כ 70 דקות. לאחר הטיפול מורידים את הידית, עושים עיסוי קל של הרקמה המקוררת ושולחים את המטופל הביתה. הטיפול ללא כאבים. גם בזמן הקירור (11- מעלות) לא מרגישים שום כאב. החזרה לשגרה הינה מיידית. הפרש בין הטיפולים' כ 6 שבועות. לאזור אחד מומלץ מינימום 2 טיפולים, זה תלוי בכמות השומן תת עורי.
 • האם יש תופעות לוואי?

  אדמומיות קלה באזור המטופל שעוברת תוך מספר דקות .הטיפול הנו ללא כאב, יכולה להיות תחושה של אי נעימות ב 10 הדקות הראשונות של הטיפול (שלב הווקאום). מכשיר זה מאושר עי משרד הבריאות . טיפול זה מותנה גם באורך חיים נכון ובריא, כולל הרגלי אכילה ופעילות גופנית.

דוגמאות לפני ואחרי הטיפול

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המתמחה בחיטוב ועיצוב הגוף מקצועיים עם הרבה רצון לספק

Scizer - סייזר

טיפול להצרת היקפים בעזרת מכשיר Scizer הינו יעיל ומהיר יותר בהשוואה לטיפולים אחרים, במינימום כאב. המכשיר עובד על בסיס גלי קול- US. קירור בידיות מאפשר

קרא עוד »
טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »