טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

פילינג עמוק

סממני הגיל והזמן נראים על עורנו לא משנה כמה נרגיש צעירים בנפש, ואם אורח החיים שלנו הוא גם כזה הכולל בתוכו עישון ואנחנו מבלים הרבה בשמש, נזקים אלו יראו על שכבות העור במהירות. פילינג עמוק הוא טיפול שאינו חדש, אך עם השנים הוא משתדרג והופך להיות חדשני יותר ויותר עם התפתחות תחום האסתטיקה. למי מתאים הטיפול, ואיך זה עובד? מיד נעניק לכם את כל הפרטים.

פילינג עמוק – מהו טיפול פילינג?

טיפול פילינג עמוק הוא טיפול ייחודי לעור הפנים המתבצע על ידי מריחת תמיסה מיוחדת. תמיסה זו מביאה להתקלפות של התאים הפגועים בעור, ואף בונה מחדש את שכבות העור הבריאות. כך שהעור הופך ליפה יותר, ולצעיר יותר. טיפול פילינג מתחלק לשלושה סוגים מרכזיים:

  • פילינג שטחי בו התמיסה חודרת אל תוך שכבות העור השטחיות ומביאה לקילוף המינימלי. טיפול זה הוא לא טיפול בודד אלא חלק מסדרת טיפולים.
  • פילינג בינוני בו התמיסה היא מסוג חומצת TCA המביאה לתוצאה משמעותית. בטיפול זה לא צריך סדרה של טיפולים אלא טיפול בודד יספיק. ההחלמה מהטיפול אורכת כשבוע והטיפול מתאים למי שזקוק לטיפול בנגעים, קמטוטים מאד עדינים וכתמי שמש. טיפול זה חייב להתקיים אך ורק על ידי רופא או רופאה המוסמכים לכך.
  • פילינג עמוק הוא טיפול בו התמיסה מגיע אל כל שכבות העור הכי עמוקות. טיפול זה מעניק את המענה הטוב ביותר מבחינה רפואית וקוסמטית ומביא לטיפול בקמטים גם מסביב לפה, מסביב לעיניים והלחיים. כמו כן מטפל בכתמים קשים, צלקות וגידולי עור. גם טיפול זה חייב להתבצע על ידי רופא או רופאה מוסמכים.

מה הכי חשוב לדעת על טיפול פילינג

ד"ר לריסה ברק, מתמחה ברפואה אסתטית, בעלת ניסיון של מעל 20 שנים ורופאת משפחה מציינת שאת הטיפול פילינג עמוק אפשר לקיים בכל עונה בשנה, כל עוד שומרים על חשיפה ישירה מהשמש.

הפילינג מיועד לנשים כהות עור, ובהירות עור. חשוב לזכור שבעור כהה ישנה נטייה לפיגמנטציה אך זוהי תופעה הניתנת למניעה.

זהו אכן טיפול עמוק ואולי הכי עמוק שאפשר לקיים על עור הפנים. יחד עם זאת פילינג מסוג זה לא מוחק צלקות. הטיפול יכול לשפר את הצלקות ולטשטש אותן, אך לא למחוק אותן.

הטיפול עמיד לשנים ארוכות ומביא לייצור מוגבר של רקמות עור חדשות. העור המתקבל הוא מוצק, מהודק וחלק והפנים נראות בריאות וצעירות יותר.

האם יש סיכונים הכרוכים בטיפול?

טיפול זה כאשר הוא נעשה ברמה העמוקה ביותר שלו הוא הליך כירורגי ובכל הליך כזה יש סיכונים אלו ואחרים. התופעות הנפוצות יותר הן סדקים בעור, שלפוחיות, גרד וכאבים.

רוב ההמלצות לביצוע הטיפול הן המלצות לקיימו בעונת החורף על מנת להמנע לחלוטין משמש ישירה. כמו כן, מומלץ שלא להשתמש בתכשירים ספציפיים, איפור מסוים או קרמים מסוימים וזאת כדי שהעור יוכל להחלים ולהתאושש כראוי. הטיפול מתקיים בחדר ניתוח מקצועי ומאובזר, בטשטוש, ומצריך החלמה של מעט יותר משבוע לאחרי כן.

אל תתפשרו על מקצועיות ברמה גבוהה

כשמדובר בבריאות שלכם ובאיכות החיים שלכם חשוב שלא להתפשר. וודאו שאתם מבצעים את הטיפולים אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר, והמוסמכים לכל תהליכי הטיפול.

ד"ר לריסה ברק מנהלת מרפאת L,Barak Milan היא רופאה מתמחה בתחום האסתטיקה בנסיון של מעל 20 שנים, ואף רופאת משפחה מוסמכת ומוערכת. למרפאת האסתטיקה ישנם שלושה סניפים. תל אביב, זכרון יעקב וירושלים, ושני סניפים במילאנו.

 

 

 

 

 

טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים המתמחים ברפואת אסתטיקה המבינים איזה טיפול הלקוחות צריכים מקצוענים עם

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.