טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

המסת שומן

תחום טיפולי היופי המיועדים לעיצוב מחדש של הגוף ולתיקון פגמים שונים, פוגש בשנים האחרונות את השכלולים הטכנולוגיים המיועדים להליך שנקרא המסת שומן, או ליפוליזיס.
זהו הליך שמיועד למי שרוצה לתקן היקפים, לחטב ולהפחית תאי שומן בגוף על מנת ליצור מראה מחוטב ולמנוע השמנה חוזרת באזורים אלה.
זהו לא תהליך שמחליף הרזיה מסיבית שנדרשת במשקלים גבוהים, אלא משלים אותה ע"י תיקונים קטנים באזורים שבהם יש עדיין רקמות שומניות ש"מקלקלות" את המבנה המחוטב או במקומות שבהם אי אפשר לחטב על ידי הרזיה אלא רק הסרה פיזית של רקמות שומן על ידי המסת שומן.

מה חשוב לדעת על תאי שומן?

אם אתם מתקשים להיפטר מהשומן שלכם גם לאחר ההרזיה, חוזרים עד מהרה להשמין שוב או מאבדים עד מהרה את החיטוב שכ"כ התאמצתם להשיג, כנראה שיש לכם בעיה עם מספר תאי השומן.
חשוב לדעת שגם אם רזיתם ותאי השומן התרוקנו מתוכן, הם אינם נעלמים ואינם מתמוססים או מפסיקים לפעול, אלא נשארים במספר קבוע כל החיים.
לכן, חשוב גם לשמור על משקל תקין אצל ילדים בתזונה נכונה ומאוזנת משום שמספר התאים נקבע בילדות.
ככל ששומרים על משקל תקין כך גם התאים לא מתרבים.

כאשר יורדים במשקל ורוצים למנוע השמנה נוספת באותם תאים, יש להסיר אותם על ידי הליך המסת שומן מבוקר ומפוקח על ידי רופאים בהליכים בטוחים וטכנולוגיות מתקדמות ללא תופעות לוואי.
הליכים אלה אינם מתאימים לכל אחד ולכן יש לבדוק את התאמתכם להליך זה בבדיקת ובפגישת ייעוץ והתאמה.

שילוב טיפולים חיוני

במקרים רבים, המסת שומן אינה יכולה להיעשות לבד. ישנם מקרים הם יש צורך גם בטיפול אסתטי משלים להסרת עודפי עור או למיצוק העור.
כמו כן, חשוב לדעת שמידת ההתאמה לטיפול המסת שומן תלויה במשקלכם, גילכם, מצבכם הרפואי וגם אופן פיזור השומן בגוף ובמקומות שבהם רוצים להמס אותו וכמה שומן קיים שם.
ההפחתה שנוצרת נמדדת בכמה סנטימטרים בכל טיפול אבל אם מדובר במשקל גבוה מאוד עליכם להגיע לטיפול לאחר הרזיה מאוזנת שנעשתה בקצב מתאים למצבכם ולא במהירות רבה מדי על מנת לתת לעור זמן להתכווץ ככל האפשר ולהימתח מחדש באופן טבעי.
זה קורה לפני שמתחילים בטיפול המסת העור וזה מבטיח תוצאות טבעיות טובות וביראות יותר כאשר אתם עושים מה שאתם יכולים לעשות בכוחות עצמכם לפני כן.

כיצד נעשית המסת שומן?

היום אפשר לעבור המסת שומן בשיטות שונות שמשלבות בין מכשורים שונים.
השיטות אינן פולשניות ברובן על מנת להקל על הטיפול ועל הדיוק בכך מבלי לגרום נשק או לחשוף מטופלים לתופעות לוואי לא רצויות. לכן, הן בטוחות לשימוש ומוכרות על ידי המדע והרפואה כשיטות יעילות מאוד.
כל מטופל והשיטה שמתאימה לו בהתאם לכמות השומן ותאי השומן, המיקום של האזור המיועד לטיפול וגודלו.

יש שיטות שמטפלות עם חומרים (כגון טיפול בהזרקה להמסת סנטר כפול) ויש שיטות שמטפלות עם מכשירים שמבוססים על אנרגיה כמו אולטרסאונד (כגון הסרת עודף שומן בזרועות).
שיטה נוספת מבוססת על הקפאת תאי שומן ועוד.
בטיפולים אלה נפגעים תאי השומן בצורה כזאת שהורגת אותם ומפרקת אותם כדי שיישטפו בזרם הדם החוצה מהגוף, בצורה טבעית. כשתאי שומן אלה מתפרקים ונפלטים מהגוף אין יותר תאי שומן באותו אזור מטופל ולא יכולה להיווצר שם השמנה נוספת. זה לא אומר שאי אפשר להשמין במקומות אחרים שלא טופלו ולכן חובה להמשיך לשמור על תפריט מאוזן ומתון קלורית כדי לא ליצור אזורים שמנים במקומות אחרים בגוף או השמנה מסיבית של הגוף כולו.

איך מתבצעת המסת שומן בקור?

שיטה נפוצה ויעילה מאוד שנחשבת לבטוחה ביותר ולכן מתבצעת גם אצלנו והיא מבוקשת מאד.
מוכרת גם בשם הקפאת שומן משום שהיא מבוססת על הורדת הטמפרטורה של תאי השומן למינוס עשר מעלות צלזיוס, מה שהורס אותם והורג אותם.
המכשיר שעושה זאת נקרא COOLTECH והוא פוגע רק ברקמות השומן. השומן המת והמומס מופרש באמצעות בלוטות הלימפה באופן טבעי מהגוף.

המסת שומן באולטרסאונד

מכשיר Accent Prime גורם לוויברציות שהורסות תאי שומן באמצעות גלי רדיו שיוצרים חום ומעודדים גם את ייצרו הקולגן מחדש. זה מתאים במיוחד למי שזקוק גם למתיחה של העור הרפוי גם בגלל הפחתה בייצור הקולגן בגוף עם השנים. טיפול בטוח שמתאים לאזור שונים ובולטים כמו החגורה, הירכיים, וכל מקום שזקוק לירידה בהיקפים של האזור.

 

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המתמחות בהמסת שומן בעלי הבחנה מקצועית עם מתן אחריות

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.