טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

רסטליין

קיים מגוון רחב של חומצות היאלורונית מבית RESTYLANE. חברת רסטילן היא הותיקה ביותר  בשוק האסתטיקה. עד עכשיו בוצעו למעלה מ- 20 מיליון טיפולים באמצעות רסטילן ברחבי העולם. חומצות היאלורוניות נבדלות אחת מהשניה על בסיס הסמיכות שלהן, גודל החלקיקים ועוד. טיפול בחומצה היאלורונית מאפשר למלא נפחים אבודים בפנים, כולל באזורים העדינים ביותר כגון מתחת לעיניים ואפילו ברקות. מגוון מוצרי רסטילן המבוססים על טכנולוגיית NASHA, (פטנט ייחודי של חברת גלדרמה) מתפרקים באופן טבעי וממושך יותר בגוף ובמינימום התערבות כימית . החומרים של רסטילן מאושרים ע”י ה- FDA ומשרד הבריאות ישראלי.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות המתמחות בהשבה של מראה צעיר ורענן בעלי הבחנה מקצועית עם

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • תוצאות מצופות?

  התוצאות הן מיידיות ותבחינו בשיפור ניכר במראה הפנים: הצערת המראה, העלמת קמטים וקמטוטים וכל זאת בדגש על מראה טבעי. כמו כן, התוצאות נשמרות לאורך זמן.
 • למי מיועד הטיפול?

  הטיפול מיועד לנשים וגברים: שיפור מרקם העור והעשרתו בלחות , העלמת קמטים וקמטוטים, שחזור נפח בפנים.
 • איך הטיפול עובד?

  ההזרקה הנה בעזרת מחט דקה או קנולה (צינורית) באזור המטופל. המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת ע״י ד”ר לריסה ברק, לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. חשוב לציין שלכל אחד ואחת יש התאמה אישית לסוג הטיפול. סוג החומצה מותאם ע”י הרופא המטפל בהתאם למקום המוזרק.
 • האם יש תופעות לוואי?

  תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שטף דם קטן שעובר תוך מספר ימים, תלוי באזור המטופל ושימוש במחט או קנולה (שימוש בקנולה מפחית סיכוי של שטף דם).

דוגמאות לפני ואחרי הטיפול

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »