טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

עודף שומן בירכיים - הצרת היקפים בירכיים

עודף שומן בצד החיצוני והפנימי של הירך הינם בעיה שכיחה. לעיתים מאוד קשה להפטר ממצבורי שומן אלו למרות פעילות גופנית מרובה. לעיתים יש גם רפיון רקמה יחד עם מצבורי השומן. לאחרונה יצאו מספר טכנולוגיות וטיפולים היכולים לסייע בבעיה זו. לרוב יהיה כאשר לא מדובר בהשמנת יתר אלא בבעיה נקודתית של מצבורי שומן.
אנו משלבים בדרך כלל טיפול בהמסת שומן בהזרקה נקודתית יחד עם טיפולים בגלי רדיו לבעיה זו.

טיפולי יופי ואסתטיקה מרפאות אסתטיקה המתמחות בהמסת שומן מומחים בחסות המשרד שבה הם עובדים

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  עודף שומן בצד החיצוני והפנימי של הירך הינם בעיה שכיחה, עד 90% מנשים סובלות מבעיה. לעיתים מאוד קשה להיפטר ממצבורי שומן אלו למרות פעילות גופנית מרובה ודיאטה. לעיתים יש גם רפיון של רקמה יחד עם מצבורי השומן. או סימני צלוליט.
 • כיצד זה נגרם?

  כמובן הבעיה נראית יותר לעין בגיל מבוגר יותר כאשר הפעילות גופנית יורדת עם הזמן . כשבן אדם עולה במשקל במיוחד נשים, ישנה נטיה להצטברויות שומן בירכיים חיצוניות ופנימיות .גם גנטיקה משפיעה על מיקום של הצטברות שומן .
 • מה ההשפעה עלי?

  השפעה זו מתבטאת במראה לא אסתטי. עודף שומן בירכיים בולט לעין גם שאת בחצאית צרה וגם במכנסיים . תופעה זו לא גורמת לשום בעיה בריאותית, רק לבעיה אסתטית.
 • האם אפשר להימנע?

  דיאטה נכונה וספורט עוזרים למנוע הצטברות של השומן בירכיים , אך להוריד את זה לגמרי בלתי אפשרי רק בעזרת דיאטה וספורט.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  ישנם כל מני תכשירים קוסמתיים שבעזרתם אפשר להמריץ את הדם באזור המטופל, לשפר את הסירקולציה של הדם , לגרום למראה העור חלק יותר, אך להוריד הצטברות של שומן בירכיים לבד בלתי אפשרי. רק טיפול במכשור רפואי יכול לעזור להוריד כמה סנטימטרים באותם אזורים.
 • מתי מומלץ להתחיל טיפול?

  נשים שלא שלמות עם המראה האסתטי של הגוף שלהן , יכולות להתחיל בטיפול המתאים לכל גיל , לכל סוגי העור. אחד הטיפולים המומלצים- זה טיפול במכשיר Cooltech+

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »