טיפולי יופי ואסתטיקה רופאים מתמחים במרפאות אסתטיקה שמשיבות בטחון עצמי ואיכות חיים בעלי שנות ניסיון

דליפת שתן \ בריחת שתן

דליפת שתן- בעיה שכיחה ביותר בקרב נשים. כשליש מהנשים לאחר גיל 40 סובלות מהבעיה, דבר הגורם לשינוי שלילי באיכות החיים ותחושת אי נוחות. אצל נשים צעירות לאחר לידות חוזרות הבעיה מתבטאת במאמץ גופני או בעת צחוק עם אובדן שתן בלתי רצוני.

דליפת שתן בזמן מאמץ גופני דורש שימוש בתחבושות יום יומי. עם הזמן דרגה קלה יותר של דליפת שתן יכולה להפוך לדרגה גבוהה יותר, וזה כבר -בעיה בריאותית רצינית חוץ מבעיה אסתטית.

בדרך כלל יש תמיד להתייעץ עם רופא ולקבל הנחיות לטיפול נכון מתי מומלץ להתחיל טיפול? כמה שיותר מוקדם מתחילים את הטיפול- התוצאה תהיה טובה ומהירה יותר. בדרגה ראשונה, שניה של דליפת שתן אין צורך בטיפול כירורגי. אפשר לטפל בעזרת מכשיר על בסיס גלי רדיו המחזקים את שרירי האגן.

טיפולי יופי ואסתטיקה דוקטורים המתמחים באסתטיקה מיומנים ברפואת אסתטיקה עם תארים והסמכות שיודעים להתאים

שיפור מראה האף והתאמתו לפנים. התוצאות נראית לעין מיד בסיום הטיפול, אך התוצאה הסופית תהיה לאחר כחודש מיום הטיפול. הטיפול מחזיק עד כשנה וחצי – שנתיים

נשים וגברים הרוצים לשפר את מראה האף. אם מדובר בעוקם, בלט או ירידה של קצה האף מטה.

הזרקה בעזרת מחט דקה או קנולה באזור המטופל .המזרק כולל בתוכו חומר הרדמה. ההזרקה מתבצעת   ע״י הרופא לאחר תכנית טיפול שהומלצה בהתאם לבקשת המטופל ואזור הטיפול. סוג החומצה מותאם עי הרופא בהתאם למקום המוזרק.

תתכן נפיחות קלה שיורדת תוך זמן קצר, שימוש בקנולה מפחית את הסיכוי לשטף דם.

 • האם יש לי את זה?

  דליפת שתן- בעיה שכיחה ביותר בקרב נשים. כשליש מהנשים לאחר גיל 40 סובלות מהבעיה, דבר הגורם לשינוי שלילי באיכות החיים ותחושת אי נוחות. אצל נשים צעירות לאחר לידות חוזרות הבעיה מתבטאת במאמץ גופני או בעת צחוק עם אובדן שתן בלתי רצוני .
 • מה ההשפעה עלי?

  דליפת שתן בזמן מאמץ גופני דורש שימוש בתחבושות יום יומי. עם הזמן דרגה קלה יותר של דליפת שתן יכולה להפוך לדרגה גבוהה יותר , וזה כבר -בעיה בריאותית רצינית חוץ מבעיה אסתטית.
 • כיצד זה נגרם?

  הרפיה של שרירי רצפת האגן, החלשות של שסתום של שלפוחית השתן בגלל לידות חוזרות או בגלל הגיל -אלו גורמים לדליפת שתן או דחיפות במתן שתן.
 • האם אפשר להימנע?

  תרגילים לחיזוק שרירי האגן כן יכולים לעזור למנוע התפתחות הבעיה.
 • האם אפשר לטפל לבד?

  בדרך כלל יש תמיד להתייעץ עם רופא ולקבל הנחיות לטיפול נכון מתי מומלץ להתחיל טיפול? כמה שיותר מוקדם מתחילים את הטיפול- התוצאה תהיה טובה ומהירה יותר. בדרגה ראשונה, שניה של דליפת שתן אין צורך בטיפול כירורגי.אפשר לטפל בעזרת מכשיר על בסיס גלי רדיו המחזקים את שרירי האגן.

דיסקליימר: דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה. | התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות | מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.

רוצה להתייעץ בנוגע לטיפול אסתטי ולשמוע על כל האפשרויות העומדות בפניך?

נשמח לתת לך מענה מהיר עם כל הפרטים. השאירי את פרטיך ונחזור אליך בהקדם.

טיפולים נוספים בקליניקה

טיפולי יופי ואסתטיקה קליניקות לשיפור מראה הפנים והגוף מקצועיים עם הרבה וותק שיודעים לספק

פיגמנטציה

הטיפול מבוצע במכשיר ה- Limelight מכשיר זה הוא מהדור האחרון של אנרגיית אור בפולסים חזקים - IPL - ההתוויות העיקריות הינן כתמי שמש (פיגמנטציה) ,

קרא עוד »